Usługi dekarskie – Szczecin

Bez względu na to, czy planujesz całkowitą wymianę dachu w swoim domu, czy też szukasz sprawdzonej firmy dekarskiej, która zajmie się drobnymi naprawami, trafiłeś we właściwe miejsce. Firma Alpindach od lat dokłada wszelkich starań, aby być głównym wykonawcą usług dekarskich dla klientów indywidualnych i komercyjnych w Szczecinie i na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Nasze umiejętności i wieloletnie doświadczenie pozwalają na świadczenie wysokiej jakości usług dekarskich w konkurencyjnych cenach. Poza gwarancją jakości wykonywanych prac, gwarantujemy też Twoją pełną satysfakcję już od etapu omówienia projektu.

W zakresie usług firmy dekarskiej Alpindach leżą:

  • remont i krycie dachu,

  • wymiana, naprawa i montaż orynnowania,

  • obróbka i murowanie kominów,

  • mycie i impregnacja dachów,

  • renowacja dachów płaskich w systemie Canada Rubber,

  • pozostałe usługi dekarskie, w tym: montaż blachy na rąbek, montaż parapetów i wiatrownic i obróbki dekarskie

Do naszej dyspozycji pozostają specjalistyczne maszyny do kształtowania blachy i obróbki blacharskiej oraz zaginarka umożliwiająca wykonanie nawet najbardziej skomplikowanych obróbek (o szerokości nawet do 3 metrów). Co więcej, w asortymencie Alpindach są też okna dachowe w rozsądnej cenie i akcesoria, w tym: rolety zewnętrzne i wewnętrzne. Jeśli zdecydujesz się na zakup okna dachowego, możesz liczyć na pełne doradztwo przy wyborze odpowiedniego modelu i profesjonalny montaż.

Pokrycia dachowe – Szczecin

Oferta pokryć dachowych w Alpindach to nie tylko profesjonalne prace dekarskie wykonywane przez naszych doświadczonych dekarzy. Zapewniamy pokrycia dachowe Szczecin oraz niezbędne akcesoria, dostawę okien połaciowych VELUX, drewna konstrukcyjnego i innych elementów, takich jak łaty czy kontrłaty. Bez problemu zamówisz u nas świetnej jakości dachówkę ceramiczną i betonową, blachodachówkę i panele dachowe. Firma dekarska Alpindach ze Szczecina to najlepszy wybór w przypadku projektów naprawy i wymiany dachów o różnej wielkości i stopnia złożoności – posiadamy przydatne umiejętności i bogate doświadczenie w wykonywaniu niestandardowych instalacji na terenie województwa zachodniopomorskiego oraz w innych rejonach Polski.

Możemy pracować zarówno nad projektami wymiany dachów skośnych, jak i płaskich, zapewniając precyzyjne i trwałe wykonanie każdego z nich. Używamy sprzętu z najwyższej półki, pochodzącego z wiarygodnych i sprawdzonych źródeł, a wszystkie nasze działania są szczegółowo dopracowane z Klientem, dzięki czemu zarówno my, jak i Klient mamy satysfakcję z wykonanej pracy. Jeśli mieszkasz w Szczecinie lub okolicach i szukasz zaufanej firmy dekarskiej, koniecznie zgłoś się do Alpindach. Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i dopytaj o interesujące Cię szczegóły. Nasi specjaliści przedstawią Ci wszystkie niezbędne informacje, przygotują bezpłatny kosztorys, a następnie przedstawią dokładny plan pracy i pomogą w doborze odpowiednich materiałów. Jeżeli interesują Cię usługi dekarskie Szczecin, zapraszamy do kontaktu!