Czy mieliście kiedyś problemy z wiarygodnością swojego najemcy?

Macie na wynajem na przykład halę fabryczną.

I postanawiacie poszukać jej najemcy. Ogłaszacie się zatem w internecie i czekacie na sygnały od podmiotów które chcą stać się waszymi dzierżawcami. I rzeczywiście. Zgłasza się do was człowiek który mówi wam że jest biznesmenem i w waszej hali produkcyjnej będzie prowadził odpowiednią działalność w swojej branży. Co prawda przedstawia wam stosowne dokumenty jednak was zaczyna ogarniać pewne zwątpienie. A kiedy potem wchodzicie na jego stronę internetową to okazuje się, że od czterech lat nic nowego się na niej nie pojawiło. Mimo wszystko podpisujecie z nim umowę na rok. I co się okazuję? Że w waszej hali fabrycznej nie ma żadnej produkcji a ów jegomość miał swoje umówione osoby którym wynajmuje wasz obiekt. Zatem bez waszej wiedzy wprowadzili się tam pod dzierżawcy. Pod dzierżawcy z których obecności wy nic nie macie. Jesteście sfrustrowani i rozgoryczeni. Zatem żeby nie dopuścić to takich sytuacji już wcześniej powinniście sprawdzić certyfikat najamcy. Najlepiej dokonacie tego przy pomocy firmy do której strony internetowej link macie podany poniżej.

Czy mieliście kiedyś problemy z wiarygodnością swojego najemcy?

Po czym poznać nieuczciwego potencjalnego najemcę?

Obecnie w renomowanych firmach nie brakuje też zatrudnionych zawodowych psychologów. Oni często uczestniczą w spotkaniach na których mają być podpisane kontrakty. Ich zadaniem jest obserwacja osób z którymi dany podmiot nawiązuje współpracę. Jeśli wrażenia są dobre to trudno mieć wątpliwości co do uczciwości współpracowników. Jednak w innym przypadku mogą się one pojawić. Wy, jeśli nie chcecie zatrudniać w tej kwestii psychologów to powinniście skierować swoje kroki do renomowanej firmy która sprawdzi wam certyfikat waszego potencjalnego najemcy. Link do jej strony internetowej macie podany poniżej.

Nie zawsze każdy kontrahent jest wobec nas w pełni uczciwy. Jednak możemy zminimalizować tego typu ryzyko. W tym celu współpracujcie z certyfikat najemcy. ta firma pomoże wam odpowiedzieć na pytanie z kim macie do czynienia.