Butelka wielokrotnego użytku – poczuj wielką zmianę każdego dnia!

Szukasz sposobu na smaczną filtrowaną wodę, gdziekolwiek jesteś? Sięgnij po butelkę filtrującą i każdego dnia korzystaj z jej potencjału!

Butelka filtrująca – co powinieneś o niej wiedzieć?

Butelka wielokrotnego użytku to poręczne, lekkie oraz trwałe rozwiązanie, które sprawdzi się w każdych warunkach, w każdej porze roku, gdziekolwiek jesteś. Została zaprojektowana dla osób, które uprawiają sport i praktykują zdrowy styl życia, a przy okazji cenią rolę regularnego nawadniania organizmu. Każda butelka wyposażona jest w filtr węglowy (naturalny, stworzony z łupin orzecha kokosowego), który usuwa nieprzyjemny zapach i smak chloru z wody kranowej, subtelnie podnosi jej pH (alkaliczna woda to doskonały sposób w walce z zakwaszeniem organizmu), a przy okazji pozostawia niezmienioną ilość pierwiastków w niej występujących (m.in. magnez oraz wapń). Pamiętaj jednak, że butelka filtrująca to nie tylko skuteczność, ale i wyjątkowy design, dzięki temu szybko stanie się twoim ulubionym gadżetem.

Gdzie przyda ci się filtrowana woda kranowa?

– w domu

– w pracy

– w szkole

– na uczelni

– na siłowni

– podczas spaceru

– podczas aktywności

– podczas wyjazdów zarówno krótkich, jak i długich

Butelka wielokrotnego użytku – po którą warto sięgnąć?

Chcesz postawić na sprawdzone rozwiązanie? Sięgnij po butelkę filtrującą Soft od polskiej marki Dafi, która jest wykonana z wytrzymałego tworzywa (całkowicie pozbawiona szkodliwego bisfenolu A), ponadto została dopuszczona do kontaktu z wodą na podstawie odpowiednich atestów. Butelka filtrująca Soft łączy w sobie najwyższą jakość, skuteczność, ale również ciekawy design. Brzmi nieźle? Poznaj ją lepiej:

– posiada sportowy korek, który sprawdzi się podczas aktywności

– posiada wygodny uchwyt, kótr umożliwia przypięcie butelki do paska czy torby

– została wyprodukowana z tworzyw wolnych od szkodliwego bisfenolu A

– jest wielokrotnego użytku

– posiada naturalny filtr węglowy, który usuwa smak oraz zapach chloru z wody kranowej

– jest dostępna aż w ośmiu kolorach (pomarańczowy, flamingowy, makowy, limonkowy, miętowy, niebiański, wrzosowy, grafitowy)

– jest dostępna w 3 pojemnościach (0,3 l, 0,5 l, 0,7 l)

Co możesz zyskać, sięgając po to niezwykłe rozwiązanie?

– zadbasz o środowisko (ograniczysz zużycie jednorazowych opakowań, w których sprzedawana jest butelkowana woda ze sklepu, dzięki temu będziesz EKO)

– zaoszczędzisz swój czas i pieniądze (uwolnisz się od kupowania zgrzewek wody – zaoszczędzisz pieniądze, a następnie od wnoszenia ich do swojego domu – zaoszczędzisz czas)

– wyrobisz w sobie nowy pozytywny nawyk regularnego nawadniania organizmu (zadbaj o swoje samopoczucie i wzbogać swoje życie)

– zapewnisz sobie komfortowe rozwiązanie (smaczna filtrowana woda kranowa zawsze pod ręką)

Zainteresowany? Butelka wielokrotnego użytku czeka na ciebie na stronie dafi.pl. Wejdź, wybierz model dla siebie, kup i korzystaj z możliwości płynących z tego niezwykłego rozwiązania.