Jak wyłączyć proxy Windows 10?

Te osoby, które posiadają system operacyjny Windows 10 i chcą wyłączyć tam serwer proxy muszą skorzystać ze specjalnej porady. Nie jest to trudne, bo taki serwer proxy pl można wyłączyć łatwo, ale jednak trzeba wiedzieć jak to zrobić żeby nie popełnić błędu, bo może się okazać, że w ogóle Internet nie będzie nam działał.

Trudno byłoby sobie wyobrazić życie bez Internetu, dlatego trzeba postępować według reguł, które ktoś ustalił, a nie będziemy mieć żadnych problemów. Musimy zacząć od otwarcia panelu sterowania i trzeba skorzystać z wyszukiwania na pasku zadań. Trzeba wejść na pole Widok i Kategoria. Wtedy wyjdzie nam otwórz Sieć i Internet. Jesteśmy już na dobrej drodze. Klikamy i wybieramy właściwości przeglądarki. Musimy teraz otworzyć kartę Połączenia i Ustawienia Sieci. Jesteśmy już naprawdę bardzo blisko i sami widzimy, że nie jest to wcale takie trudne, na jakie może na początku wyglądać. Teraz nie pozostaje nam nic innego jak odznaczyć sekcję serwer proxy. Często zdarza się, że włączona jest automatyczne wyszukiwanie parametrów serwera proxy polskie i to również trzeba odznaczy żeby nic nam się samo nie załączało. Musimy teraz zastosować ustawienia i problem mamy rozwiązany. Jeśli nie włączymy ręcznie serwera proxy to nie będzie działał, dlatego nie musimy do tego za każdym razem, kiedy uruchomimy komputer wracać.


Działanie proxy

Jeśli chcemy być anonimowi w internecie to właśnie serwer proxy jest nam potrzebny. Tym bardziej, jeśli ustawimy sobie taki, który ma IP dla innego kraju. Wtedy zlokalizowanie nas będzie bardzo trudne, dlatego wiele osób z takiego rozwiązania korzysta. Dobrze, że wyłączenie serwera proxy czy jest ustawienie jest bardzo proste i każda osoba, która jest tym tematem zainteresowana sobie poradzi. Nasz serwer polskie proxy gdzie kupić będzie działać jak należy, jeśli wszystko będzie ustawione tak jak trzeba. To my to wpisujemy i włączamy lub wyłączamy, dlatego jeśli będą jakieś problemy z Internetem to problem mamy właśnie gdzieś z proxy i trzeba o tym pamiętać, jeśli widzimy, że nie działa to wszystko tak jak to było wcześniej.