Serwis iPhone Gdańsk – czy to się opłaca?

Sprzęt z nadgryzionym jabłkiem jest bardzo popularny ze względu na design, łatwość synchronizacji telefonów z innymi urządzeniami tej firmy, ponadczasowość, a także ze względu na oprogramowanie, które jest na bardzo wysokim poziomie. Produkty Apple są jednymi z najlepszych na rynku, ale zarazem najdroższych. Dlatego warto o nie należycie dbać, chcą odwiedzić serwis iphone gdansk, powinieneś się liczyć, że naprawa również nie należy do najtańszych.

Wypadki z udziałem iPhone

Wielu rodziców kupuje bądź przekazuje iPhone dla swoich pociech. Zaobserwowano znaczący wzrost liczby napraw tych urządzeń przy okazji rozpoczęcia roku szkolnego, kiedy dzieci biorąc telefony do szkoły często już na starcie je uszkadzają. A telefon mimo swoich zalet łatwo jest zepsuć. Wystarczy przerwa w szkole, gdzie dzieciaki wybiegają radośnie z klas, chwila nieuwagi przy wyjmowaniu telefonu czy robienie zdjęć na szkolnej wycieczce albo zajęcia na basenie, kiedy to telefon może się wyślizgnąć z ręki. Oczywiście można próbować zapobiegać takim wypadkom poprzez dobre materiały ochronne np. etui z atestem czy dobrej jakości szkło hartowane na ekran. Jednak przy solidniejszym uderzeniu nawet to nie pomoże. Dlatego we wrześniu serwis iPhone Gdańsk odnotowuje o wiele więcej próśb o naprawę. Do najczęstszych należą m.in.: zalany telefon, stłuczona szybka, stłuczony aparat, poluzowane wejście do ładowania. Oczywiście nowsze modele są odporniejsze na kurz i wilgoć, ale nurkowanie w stawie czy szkolnej toalecie niestety nie kończy się dobrze. Oczywiście, jeśli już dojdzie do takiego zdarzenia to nie trzeba się stresować, ponieważ naprawy są szybkie i profesjonalne. 

Naprawa iPhone

Najczęściej jednak telefon firmy Apple opłaca się naprawić, ponieważ jest to wysokiej jakości sprzęt, który nie traci na wartości i może służyć na długie lata. W tym celu należy udać się do serwis iphone Gdansk lub innym mieście, w którym się aktualnie przebywa. Na miejscu sprzęt zostanie zdiagnozowany i sprawdzony, wyceniony oraz najczęściej w ciągu kilkudziesięciu minut naprawiony. Większość napraw to są standardowe wymiany szybki czy baterii, a także części są dostępne od ręki. Kwestia wolnego pracownika, który wykona zlecenie. Oczywiście warto dopytać, czy w serwisie Apple używa się oryginalnych części, czy zamienników. W przypadku iPhone czy innych urządzeń firmy Apple zamienniki nie są zbyt dobrą i pożądaną opcją. Najlepiej zapłacić trochę więcej i mieć gwarancję, że oryginalne części posłużą na długie lata i nie zepsują się po kilku tygodniach.