Płytki inspirowane powierzchnią betonu, cementu

Płytki matowe z kolekcji Egen Social inspirowane naturalnymi podłogami betonowymi różnią się od zdecydowanie eleganckich efektów płytek błyszczących czy z wzorami.

Tego typu produkty będą odpowiednie do wnętrz nowoczesnych, o stylistyce minimalistycznej lub industrialnej. Tego typu płytki tonalne oferowane są w neutralnych kolorach, takich jak ciemne i jasne szarości, pomagają nadać przestrzeni minimalistyczny lub nowoczesny charakter. Dostępne są różne rozmiary płytek w formacie kwadratowym i prostokątnym, jak 60×60 cm, 80×80 cm, 60×120 cm, co pozwala na wszechstronne zastosowanie na ścianach i podłogach w pomieszczeniach o różnej wielkości.

Płytki inspirowane powierzchnią betonu, cementu

Matowe płytki do współczesnych wnętrz

Nowoczesne płytki z gresu to nowa interpretacja tradycyjnych wzorów, wykorzystująca nowe tematy i kolory. Płytki o wyglądzie betonu czy cementu mają wspaniały efekt dekoracyjny, który nadaje niepowtarzalny charakter każdej powierzchni. Matowe wykończenie płytek wygląda szczególnie dobrze na dużych powierzchniach. Płytki o współczesnym designie charakteryzują się stonowanym wzornictwem, dużymi rozmiarami oraz dyskretną i elegancką kolorystyką.

Płytki gresowe mają dobre właściwości techniczne, wygląd betonu nadaje estetycznej elegancji i wyrafinowania powierzchni, a głębia szarych kolorów dobrze współgra z minimalistycznym, surowym wnętrzem. Skład gresu, z którego wykonane są płytki Egen Social, oznacza również, że są one niezwykle wytrzymałe, dzięki czemu są dobrze przystosowane do codziennego użytkowania, zapewniając doskonałą odporność na zarysowania i zapewniając, że podłogi nie ulegną uszkodzeniu. Dodatkową zaletą jest fakt, że płytki gresowe możemy zastosować na zewnątrz, ponieważ jest to materiał mrozoodporny.

Kolekcje płytek z efektem cementu odzwierciedlają najnowsze trendy w dekoracji pomieszczeń w stylu industrialnym, z elementami o dużej wartości estetycznej w postaci wysokiej jakości okładzin. Przy tak dużej różnorodności oferty płytek zarówno na ściany, jak i podłogi, płytki o wyglądzie betonu Egen Social, które zakupisz na stronie http://plytkigresowe.bloginfo.pl/, pomogą nadać styl w całym domu, łącząc funkcjonalność i wszechstronność z modą.