CIEPŁA ALTANA OGRODOWA NAWET JESIENIĄ!

Lato przeminęło. Teraz za oknami piękna, złota, polska jesień. Niestety, mimo ciepłych dni, wieczory są już dość chłodne. Co począć, jeśli chcielibyśmy je nadal spędzać na świeżym powietrzu? Sama altana ogrodowa może nieco chronić przed wiatrem, ale jak ją dogrzać, aby stała się przytulna? Warto sięgnąć po promienniki elektryczne.

ZAPOMNIJ O PARASOLACH GRZEWCZYCH

Parasole gazowe często wykorzystywane są w kawiarniach, restauracjach czy hotelach. Nic dziwnego, że sięgnęły po nie również osoby, które szukały ogrzewania do własnego ogrodu. To jednak nie jest najlepsze rozwiązanie. Ta opcja ma wiele wad. Należą do nich: nieprzyjemny zapach, konieczność uzupełniania paliwa, czy choćby czas, który musi upłynąć, aby osobom w altanie było ciepło, nie wspominając o ryzyku pożaru!

Idealnie w roli ogrzewania do altany sprawdzi się elektryczny promiennik. To niewielkie urządzenie, które nie dość, że nie rzuca się w oczy, posiada szereg zalet. Jest:

• Bezwonny – elektryczne promienniki nie wytwarzają zapachu, w związku z czym nikt nie będzie czuł się skrępowany nieprzyjemną wonią.
• Tani w eksploatacji – urządzenia te działają na prąd, którego pobierają niewiele, oferując jednocześnie sporą moc.
• Szybki – ciepło emitowane przez promiennik odczuwalne jest już w sekundę po uruchomieniu! Dzieje się tak, ponieważ reflektor ciepła nie ogrzewa powietrza, a oddziałuje bezpośrednio na osoby, które znajdują się w jego zasięgu.

Co więcej, elektryczne promienniki mogą zostać zamontowane na jednej ze ścian, należących do altany lub jej dachu. Można również skorzystać z opcji, oferującej promienniki mobilne i rozstawiać je tylko wtedy, gdy zajdzie taka potrzeba.

IRSYSTEM – SPECJALIŚCI W BRANŻY NA POLSKIM RYNKU

Jeśli zainteresował Cię temat promienników i szukasz miejsca, w którym nie tylko kupisz urządzenia, ale spotkasz także przyjazną i kompetentną obsługę, koniecznie zajrzyj na stronę irsystem.pl. Firma oferuje reflektory TERM2000, które dobiera w zależności od potrzeb klienta.