Półkolonie dla dzieci na sportowo – wakacje 2020

Wakacje to upragniony czas dla każdego ucznia, jednak dla pracujących rodziców oznaczają dezorganizację rytmu dnia, który ustalony został na czas roku szkolnego. Zbliżające się wakacje to doskonały czas na urlop, spędzony wraz z dzieckiem, jednak niestety nie dwumiesięczny. Poza miłym spędzaniem czasu z dziadkami, ciociami i wśród przyjaciół, zorganizuj dla dziecka rekreację, połączoną z ruchem i dobrą zabawą.

Półkolonie organizowane są przez wiele jednostek samorządowych i prywatnych, oferując zajęcia od godzin rannych do popołudniowych. Pobyt dziecka to codzienne zajęcia, zagwarantowane posiłki oraz dodatkowe atrakcje w postaci wycieczek grupowych. Turnusy trwają z reguły tydzień. Jak wybrać idealne półkolonie dla dziecka? Łącząc przyjemne z pożytecznym! Niech podstawowym kryterium wyboru rodzaju zajęć będzie pasja dziecka, a kolejnym możliwość zdobycia przydatnych umiejętności oraz odległość od miejsca zamieszkania.

Sportowe półkolonie – świetna zabawa, mnóstwo ruchu, zero nudy

Sport jest dziedziną, uwielbianą przez większość dzieci, które na co dzień trenują w swoich ulubionych dyscyplinach. Niech skorzystają z oferty klubu, organizującego półkolonie dla dzieci trenujących w ciągu roku szkolnego w dziedzinie piłki nożnej. Oferta, kierowana zarówno dla chłopców, jak i dziewcząt obejmie nie tylko grę na boisku, ale zajęcia ogólnorozwojowe, zabawy integracyjne oraz korzystanie z sportowych rozrywek, takich jak Aquapark. Doskonałym pomysłem będzie oswojenie dziecka z wodą.

Wybierając półkolonie na pływalni, dziecko w ciągu tygodnia opanuje miesięczny program zajęć w szkółce pływackiej, a dodatkowo wzmocni odporność, nabierze apetytu i pozna zalety wodnych zabaw i gier.

Blisko wody, jednak na żaglówce – półkolonie żeglarskie to znakomita opcja dla dzieci, interesujących się żeglugą. Oswojenie z przebywaniem na łodzi, nauka współpracy, terminologii, zasady żeglowania to nieocenione wiadomości. Zarażone pasją do żeglarstwa dzieci mogą w przyszłości starać się o uzyskanie patentu. Oprócz żeglowania czeka je moc zabaw i przygód na lądzie. 

Nie czekaj i wraz z dzieckiem zgłoś się do firmy AgamaSport. Jest to firma organizująca półkolonie dla dzieci, która zapewni twojemu dziecko tydzień pełen wrażeń, niedaleko domu, bezpiecznie i ciekawie.