Nowoczesne technologie internetowe

Technologie internetowe bardzo szybko się zmieniają w tym także strony i aplikacje internetowe. Obecnie duża liczba stron internetowych powstaje w oparciu o system CMS.

Aby postawić taką stronę potrzebowali będziemy bazy danych oraz odpowiedniej aplikacji do jej obsługi. Aplikacje internetowe wzbogacą nasze strony internetowe, co da nam możliwość na lepszy kontakt z użytkownikami serwisu internetowego. Aplikacje internetowe ożywią stronę oraz pozwoli jej na odróżnienie się od tysięcy innych stron o podobnej tematyce. Formularze zapytań czy przykładowo kalendarze na stronie są od dawna popularnymi aplikacjami. Każdy nawet najmniejszy sklep internetowy będzie potrzebował aplikacji bazodanowych, do obsługi sprzedaży swoich towarów oraz usług. W bazie danych mogą być umieszczane dane klientów w tym ich adresy e-mail. Stosując mailing mamy zatem możliwość wysyłania do naszych klientów listów elektronicznych z naszą bieżącą ofertą. Wyświetli nam ona opis zdjęcie i cenę czyli wszystkie elementy, które muszą znaleźć się na stronie artykułu. Telefon komórkowy zaczyna się upodabniać do palmtopa, coraz częściej posiada duży wyświetlacz oraz system operacyjny. Daje to użytkownikowi wiele nowych możliwości rozbudowy funkcji naszej komórki.

Jeżeli potrzebujemy profesjonalnej aplikacji musimy znaleźć doświadczonego specjalistę.

Jednym z godnych zaufania freelancerów jest Arkadiusz Nagięć, który posiada szerokie doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu aplikacji webowych. Doświadczenie zdobyte w czasie zagranicznych studiów pozwala a patrzeć na wiele zagadnień .inaczej niż wielu wykształcanych w naszym kraju informatyków. Aplikacje przez niego projektowane są funkcjonalne, intuicyjne w obsłudze, oraz kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami mobilnymi co jest niezwykle istotne. Obecnie mamy do czynienia z wieloma różnymi telefonami czy tabletami. Nie chodzi tu tylko o rozdzielczość ekranu, ale także o proporcje. Z pewnością na każdym z nich oprogramowanie musi prezentować się doskonale. Przyciski muszą znajdować się we właściwych miejscach, użytkownik nie może gubić się w menu.