Lokalnie i przytulnie – lunch w Stolicy

Mała kawiarenka na Mokotowie, urocze miejsce, wyjątkowa atmosfera jakbyśmy nagle za dotknięciem czarodziejskiej różdżki znaleźli się w zupełnie innej strefie klimatycznej, geograficznej, w zupełnie innym świecie.

Mokotów jak to Mokotów, jedna z dzielnic w stolicy. Wyróżnia ją jednak owa mała kawiarenka, a w zasadzie to klubokawiarnia podróżnicza o nazwie Tam i z powrotem. Nazwa niebagatelna i nieprzypadkowa, ponieważ związana z bardzo istotnym przesłaniem. Tu czas się zatrzymuje, tu nie trzeba nigdzie biec, dokądkolwiek się spieszyć. Można przysiąść i zatopić się w relaksujące lekturze, napić się wyjątkowej kawy, herbaty, zjeść coś oryginalnego. O ile w wielu innych miejscach mamy do czynienia z jedzeniem typu fast food, o tyle w tej kawiarni podróżniczej znajdziemy to, co określa się mianem slow food.

To miejsce, do którego można przyjść na śniadanie, lunch, ale jednocześnie też można tu zorganizować spotkanie biznesowe, towarzyskie, przyjęcie urodzinowe czy też innego rodzaju imprezy.

Na mapie miasta Warszawa próżno jest szukać czegoś podobnego, stworzonego z pasją, czegoś tak artystycznego, że niemalże niedotykalnego. Klubokawiarnia, o której tu mowa, to miejsce zgoła wyjątkowe, o wyjątkowym menu, o wyjątkowym usposobieniu, o swoistej wyjątkowości w każdym calu. To miejsce inspiruje, zachwyca, zdobywa coraz większą popularność. Cyklicznie mamy tu do czynienia z organizacją różnego rodzaju spotkań tematycznych, prelekcji. Opowieści o niezwykłych zakątkach świata inspirują, wciągają, pozwalają odetchnąć i przenieść się w zupełnie inny świat, zainspirować się, spojrzeć na rzeczywistość inaczej. To miejsce jest bardzo niezwykłe, ale warto je oczywiście poznać osobiście. Zanim tu dotrzemy, możemy i powinniśmy zajrzeć na stronę internetową lunch Mokotów gdzie mamy potwierdzenie tych niezwykłych informacji, o których jest tutaj mowa. Niby lokalna knajpka, klubokawiarnia, a jednak to właśnie tutaj można wyruszyć w niezwykłą podróż, by po kilkudziesięciu minutach móc wrócić.