Czy implanty dentystyczne to rozwiązanie dla każdego

Jeśli brakuje Ci jednego lub wielu zębów, lub chcesz przywrócić funkcję zęba, a także estetykę jamy ustnej, być może trzeba będzie się zdecydować na implanty zębowe.

Po dokładnym zbadaniu przez dentystę, będzie on w stanie określić, czy kwalifikujesz się jako kandydat do implantów dentystycznych, czy nie. Stomatolog będzie musiał wtedy podejść do Twojego przypadku w indywidualny sposób, ponieważ wszyscy pacjenci mają unikalne zęby i kości szczęki oraz choroby jamy ustnej. Większość ludzi boi się pójść do dentysty, ponieważ albo są zdenerwowani, albo myślą, że dentysta nie zajmie się ich problemami stomatologicznymi we właściwy sposób. Nie powinno Cię to martwić, ponieważ u odpowiedniego dentysty proces uzupełniania brakującego zęba lub zębów będzie przeprowadzony w sposób bezproblemowy. Jeśli poczujesz się zdenerwowany lub odczujesz ból, dentysta poda środek znieczulający, który łagodzi ból podczas zabiegu, powodując odwracalną utratę czucia w docelowym obszarze. Oprócz estetyki, dentyści używają również najnowocześniejszego sprzętu stomatologicznego, aby proces przywracania pięknego uśmiechu na twarzy był szybki i mniej bolesny.

Implanty dentystyczne wyglądają naturalnie i poprawią wygląd całej twarzy.

Z odpowiednim stomatologiem kosmetycznym będziesz w stanie uzyskać rozwiązanie swojego problemu z jamą ustną decydując się na implanty w Krakowie, które wyglądają bardzo naturalnie i dają takie same odczucia, jak prawdziwy ząb. Implanty zostały zaprojektowane tak, aby były naturalne. Po zakończeniu procedury implanty dentystyczne wyglądają jak prawdziwe zęby, w przeciwieństwie do innych opcji, takich jak sztuczne szczęki, które są wyjmowane i stają się bardzo luźne w krótkim czasie. Najpopularniejszymi implantami dentystycznymi są nowe korzenie zębów, które zakotwicza się w szczęce. Niezależnie od tego, czy masz pęknięte, brakujące czy zniekształcone zęby, które nigdy się nie zmienią, implanty dentystyczne mogą być odpowiedzią na Twoje problemy. Prawidłowo zainstalowane implanty dentystyczne są bardzo skuteczne pod względem poprawy wyglądu i pewności siebie.