Czekoladki, jako podziękowania dla gości

Jeśli organizujemy ślub i wesele to warto rozważyć zamówienie specjalnych podziękowań dla gości. Były już krówki czy magnesy na lodówkę, ale my na pewno chcemy być bardzo oryginalni.

My chcemy zrobić wrażenie na gościach, dlatego wyszukamy czegoś innego. Propozycją dla osób, które chcą mieć coś naprawdę oryginalnego mogą być czekoladki dla gości. To prawdziwa czekolada, która jest bardzo pyszna i na pewno każdy będzie bardzo zadowolony, jeśli taki mały prezencik otrzyma. Na czekoladce będzie wykonany nadruk pełny kolor, który można będzie zjeść. Wykonany będzie z masy cukrowej, dlatego bezpiecznie można go jeść. Taka czekoladka będzie miała aż pięć centymetrów średnicy, czyli jest bardzo duża. Jej grubość to aż jeden centymetr. Waga to dwadzieścia pięć gram. Jest to naprawdę duża i ciężka czekoladka, dlatego warto się zainteresować taką ofertą. Firma, która się ma zająć takimi czekoladami zna się na tym bardzo dobrze. Mogą wykonać dla nas zamówienie stu iw więcej sztuk. To ile chcemy czekoladek zależne jest od tego ilu gości zaprosiliśmy. Dla każdego gościa musimy mieć, chociaż jedną czekoladkę. Nie chcemy przecież żeby o kimś zapomnieć, bo to byłoby nieelegancko. Liczymy wszystkich i zawsze zamawiamy więcej czekoladek niż nam jest potrzebnych, zawsze je rozdamy dzieciom i innym naszym weselnym gościom.

Zamawiamy czekoladki na swoje wesele

Musimy dać czas firmę na zrealizowanie zlecenia. To nie jest coś, co otrzymamy w dzień czy dwa. Na zrealizowanie zamówienia trzeba czekać nawet dwanaście dni. Jeśli tyle czasu nie mamy to trzeba będzie się skontaktować z firmą i im o tym powiedzieć. W ten sposób na pewno będą starali się stanąć na wysokości zadania i zdążyć na czas. Nie pozostaje nam nic innego jak zgłosić się do firmy, która ma w ofercie czekoladki dla gości weselnych, a wtedy przekonamy się, co przygotowali. Cena jest bardzo atrakcyjna, dlatego każdy powinien się na to skusić. W ten sposób zaopatrzymy się w bardzo oryginalne prezenciki dla wszystkich swoich gości.