Błyszczące i przyjazne wnętrze

Duży wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie mają otaczające nas wnętrza. Nie chodzi tylko o dom, ale także o miejsce naszej pracy. Ważne, by były uporządkowane i higieniczne. Dzięki temu będziemy bardziej zadowoleni, zorganizowani i zmotywowani do działania.

Dlaczego czystość ma wpływ na nasze samopoczucie?

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że wysprzątane wnętrza mają duży wpływ na nasze samopoczucie i wydajność. Zostało to jednak udowodnione naukowo. Osoby, które dbają o porządek są bardziej zorganizowane i zmotywowane do działania. Są również szczęśliwsze i bardziej energiczne. Te, które nie dbają o czystość, są natomiast mniej wydajne, a ich praca często bywa niechlujna.

Sprzątaj regularnie! Dzięki temu zaoszczędzisz czas

By nie poświęcać wielu godzin na sprzątanie, należy robić to systematycznie. Zamiast odkładać naczynia do zlewu, warto bezpośrednio po zjedzeniu posiłku zająć się ich wymyciem. Zabrudzone od błota podłogi również powinniśmy wyczyścić od razu, bo dzięki temu usunięcie brudu będzie dużo łatwiejsze. Należy odkurzać kilka razy w tygodniu i systematycznie ścierać kurz, który jest wrogiem wielu alergików. Należy również pamiętać o częstym myciu toalety oraz kuchennego zlewu, gdzie występuje największe skupisko bakterii.

Postaw na ekologiczne środki czystości

Sprzątając nie powinniśmy zapominać o przyrodzie. Wybierając chemię do sprzątania, warto postawić na ekologiczne środki czystości. Dlaczego? Takie produkty muszą spełniać restrykcyjne normy, potwierdzone licznymi certyfikatami, takimi jak na przykład: Ecologo czy Green Seal. Ponadto, powstają na bazie surowców odnawialnych, takich jak na przykład: naturalne mydło i alkohol, a szczególną rolę odgrywają w nich preparaty biologicznie czynne. Są przy tym bezpieczne dla biologicznych oczyszczalni ścieków.

Ekologiczne środki czystości Cleantec

Cleantec to hurtownia środków chemicznych, która działa na rynku od ponad jedenastu lat. W swojej ofercie ma szeroki wybór ekologicznych środków czystości. Mowa między innymi o produktach do mycia naczyń, podłóg, usuwania tłustych zabrudzeń, czyszczenia obiektów sanitarnych, a także do prania. Hurtownia chemii swoją ofertę kieruje zarówno do firm zajmujących się sprzątaniem zawodowo, jak również do szkół, szpitali oraz innych instytucji. Cleantec swoje produkty adresuje także do gospodarstw domowych. Pełna oferta hurtowni dostępna jest na cleantec.com.pl.