Skarpetki na zamówienie z własnym nadrukiem – cena

Jesteś osobą starannie kompletującą swoją garderobę i nie kupujesz byle czego, tylko dlatego, że jest to modne? Twoje ubrania mówią wiele o tobie, o tym, co lubisz i co cię interesuje, a może po prostu kochasz projektować własną odzież? Chcąc wyróżniać się z tłumu i mieć coś, czego nikt nie będzie miał, to niezależnie od płci, postaw na super modne, kolorowe skarpety.

Co warto wiedzieć?

Wiele firm oferujących barwny dodatek poszło o krok dalej i zaproponowało skarpety własnego projektu. Musimy jednak zwracać uwagę na surowce używane do wykonania tego odzienia. Lepiej zrezygnować z tworzyw sztucznych, nieprzepuszczających powietrza. Komfort użytkowania będzie bardzo niski, a stopa spoci się nawet w chłodne dni. Dobrym rozwiązaniem jest bawełna albo przędza bambusowa, polecana szczególnie dla osób bardzo wrażliwych. Naturalne materiały pozwolą cieszyć się naszymi unikalnymi skarpetami przez długi czas.

Cennik

Najtańsze skarpety, w zaprojektowanym przez nas wzorze, możemy kupić już za 15zł. Musimy jednak pamiętać, że koszt będzie zależny, nie tylko od materiałów, z których są wykonane, ale również od metody ich powstania. Droższe będą, te z deseniem tworzonym na etapie szycia. Ta technologia zapewni nam trwałość produktu.

Mniej kosztownym rozwiązaniem jest zabieg nadrukowywania grafik metodą sublimacyjną. Na gotową skarpetę nakłada się specjalny tusz, wiążący z materiałem i barwiący go w wyniku reakcji chemicznej. To znacznie prostsze niż tkanie pojedynczej pary z unikatowym wzorem, aczkolwiek musimy się liczyć, że taki efekt będzie bardziej podatny na uszkodzenia i spieranie. W związku z tym ważne, aby wybierać sklepy gwarantujące bardzo wysoką jakość swoich wyrobów. Warto zaznaczyć, że im więcej par zamówimy, tym producent skarpet na zamówienie – Socks Factory będzie chętniejszy do udzielania korzystnych rabatów.

Ten tekstylny dodatek, który do niedawna był domeną hipsterów, teraz zdobywa serca wszystkich miłośników mody. Może być wspaniałym prezentem lub świetnym gadżetem reklamowym, szczególnie jeśli będzie posiadał zaprojektowaną przez nas grafikę. Pełną ofertę polskiego producenta skarpet możecie sprawdzić pod linkiem: https://socksfactory.pl/