TOP 3 sklepy oferujące kolorowe skarpety

Wraz z rozwinięciem technologii również j świat mody ulega zmianą. Z roku na rok odkrywamy nowe trendy, próbujemy czegoś nowego i podążamy za światem mody przedstawianej przez projektantów ubrań. Bardzo nowym motywem w tej dziedzinie są kolorowe skarpetki, którymi zainteresowane są dzieci jak i dorośli. Zdobywają coraz większą popularność i przechodząc chodnikiem, możemy zauważyć takową bieliznę na stopach najczęściej młodych nastolatków.

Ich popularność zaczęła wzrastać w Ameryce. Wiele znanych gwiazd Hollywood, zwłaszcza tych młodocianych zaczęło ubierać takie skarpetki. Jest to inspiracją dla wielu młodych ludzi, dlatego nowa moda szybko opanowała świat. Wiąże się to ludźmi, którzy są zwolennikami takiego ubioru, ponieważ coraz to nowsze wzory zwracają na siebie uwagę, przez co wyróżniamy się z pośród innych przechodniów i ludzie częściej zwracają na nas uwagę z pozytywnym nastawieniem. Niestety przeciwnicy takich skarpet uważają, że jest to moda kompletnie nie komponująca się z porządnym ubiorem oraz zachowaniem klasy. Zwłaszcza dla młodych mężczyzn może być to spory problem, ponieważ wiele osób uważa, że posiadanie takiego stylu u chłopaków graniczy ze złą orientacja seksualną. 

Top 3 sprzedawców kolorowych skarpet 

Soxnite

Biznes prowadzony przez przedsiębiorcę, który zajmuje miejsce w branży skarpetkowej od 20 lat. Firma ma do zaoferowania wiele różnorodnych skarpetek. Gama liczy bardzo dużą ilość wzorów i kolorów do wyboru, dzięki temu nawet najbardziej wymagający klienci znajdą coś dla siebie. Ich cena to jedynie 20 złotych za parę. Można także zrobić skarpety na zamówienie. Mają świetny i wytrzymały materiał 

Spox Sox

Firma oferująca skarpetki typu casual i biznesowe. Są dostępne dla kobiet i mężczyzn. W ich ofercie możemy zastać skarpetki „nie do pary”, które różnią się od siebie inną parą, ale mają ten sam wzór i wspaniały motyw. Zwracają duża dużą uwagę na detale, dlatego ich skarpetki mają ściągacze, które lepiej trzymają stopę oraz płaski szew, który połączony z bawełna sprawia ogromne poczucie komfortu. Ich ceny znajdują się w okolicach 25 złotych, ale strona proponuje wiele par promocyjnych za 20 złotych.

Nanushki

Producent proponuje skarpety o zróżnicowanym wzornictwie oraz kolorze. Produkty dostępne są dla dorosłych jaki i dla dzieci. Skarpety robią ogromną furorę w Polsce jak i w innych krajach. Można to zauważyć poprzez bardzo dobre opinie jakimi cieszy się firma Nanushki. Są wykonane w 100% z bawełny, co sprawia, że są wygodne i komfortowe dla naszej stopy. Ich ceny wąchają się w okolicach 27 złotych, ale można znaleźć świetne promocje, które jeszcze bardziej przekonają nas do zakupów.