Poznaj koszty leasingu w ciągu kilku minut!

Pieniądz. Wokół niego kręci się cały świat. Każdy z nas lubi dobrze zarabiać i kupować nowe rzeczy. Kiedyś samochód był symbolem prestiżu. Dziś jest codziennym środkiem lokomocji. Ten wymarzony, możesz wziąć w leasing. Szacunkowe koszty poznasz bez wychodzenia z domu!

Wiele firm leasingowych reklamuje swoje produkty, rozpisując się o warunkach, które oferują. Klientów jednak najczęściej interesuje najkorzystniejsza dla nich opcja. Chcą również wiedzieć, czy ich budżet domowy udźwignie opłaty za wymarzone auto. Dziś możemy poznać orientacyjne koszty leasingu w zaledwie kilka minut. Wystarczy wykorzystać kalkulator leasingu samochodu.

Poznaj koszty leasingu bez wysiłku

Kalkulator leasingu samochodów stworzono po to, aby ułatwić klientom życie. Nie muszą już przedzierać się przez umowy, spotykać z doradcami lub wisieć godzinami na infoliniach, aby poznać orientacyjne koszty comiesięcznych opłat. Wysokość rat leasingowych możemy poznać w dowolnej chwili, korzystając z tabletu, smartfona lub komputera. Wystarczy wejść na stronę internetową jednej z zaufanych firm leasingowych, jak np. https://cls.pl/kalkulator. Łatwe w obsłudze narzędzie przeprowadzi nas przez kolejne kroki. Zajmuje to zaledwie kilka minut.

Minimum informacji

Co najważniejsze, nie musimy się bać o swoje dane. Kalkulator leasingu samochodowego nie będzie chciał od nas wrażliwych danych, jak imię, nazwisko, adres, PESEL czy NIP. Narzędzie zainteresowane jest jedynie informacjami, związanymi z produktem, który chcemy kupić. Najpierw musimy określić typ pojazdu, na którym nam zależy. Do wyboru mamy auto osobowe (lub dostawcze), ciężarowe, rolnicze, budowlane, a nawet urządzenia i maszyny przemysłowe! Później powinniśmy podać wartość pojazdu w kwotach netto i brutto. Kalkulator poprosi nas o podanie wysokości wkładu własnego i określenie liczby rat, na które chcemy rozbić nasz zakup. Na koniec powinniśmy jeszcze sprecyzować za jaką wartość procentową pojazdu będziemy chcieli go wykupić po zakończeniu okresu leasingowania. Gdy uzupełnimy wszystkie pola, od razu wyświetli się szacunkowa wysokość miesięcznej raty. Należy jednak pamiętać, że uzyskane rezultaty mają jedynie charakter informacyjny. Nie uwzględniają również opłat z tytułu ubezpieczeń AC/OC/NW.