Jakie wybrać szczęki kruszące do wyburzeń?

Bez problemów można w indywidualny sposób dopasować sobie szczęki kruszące, które spełnią nasze wymagania i wszystkie oczekiwania.. jednym z popularnych modeli jest seria FM.

Ta seria została stworzona do szybkiej i bezpiecznej pracy. Można kruszyć wszystkie rodzaje gruzu porozbiórkowego w tym także uzbrojeń. Mając taki sprzęt wykonywanie trudnych zadań nie jest skomplikowane i każdy może sobie z tym poradzić. Ten model charakteryzuje się tym, że nie posiada sam w sobie żadnych elementów hydraulicznych. To sprawia, że jest bezawaryjny i będzie nam służył długimi latami.

Szczęki współpracują z hydrauliką siłownika znajdującego się na ramieniu koparki. Niska cena i bardzo duża wydajność zachęcają do zainteresowania się tak serią szczęk wyburzeniowych. Można postawić na proste, ale skuteczne rozwiązanie i właśnie ten model to potwierdza. Firmy, które z niego korzystają są bardzo zadowolone, bo spełnia się w pracy, jaka jest dla niego przeznaczona.

Do wyboru mamy różne rodzaje takich szczęk, dlatego można je dostosować stosownie do wymagań.

Na pewno liczy się rozwarcie i tutaj mamy od 900 do 1550 mm. Istotna będzie również długość i możemy wybrać szczęki od 600 d 930 mm. Warto zwrócić uwagę również na ostrze, które ma od 200 do 280 mm. W zależności od tego, jaki wybierzemy model taką koparkę trzeba posiadać. Najmniejszy model wymaga koparki o tonażu 18, ale ten największy model już potrzebuje koparki sto ton. Wiąże się to z tym, że same szczęki mogą ważyć tysiąc kilogramów, ale może to być prawie pięć ton. Dostosowanie sprzętu jest tutaj bardzo ważne, bo przecież każdy chce żeby szczęki kruszące fm osa spełniały swoją rolę i działamy bez żadnych problemów. jeśli nie wiemy jak dopasować szczęki do posiadanego sprzętu to warto się skontaktować z firmą, która się tym zajmuje, a tam będą w stanie nam odpowiedzieć na wszystkie pytania. Profesjonalna firma zatrudnia ludzi, którzy na sprzęcie wyburzeniowym znają się naprawdę bardzo dobrze, dlatego my na ich doświadczeniu możemy wiele zyskać.