Dziecięce wózki retro to ostatni krzyk mody. Czy warto na taki postawić?

Na polskich chodnikach można spotkać panie, które pchają piękne wózki retro. Mają one duże koła i niezwykle oryginalny wygląd. Jeżeli marzysz również o takim wózku, dokładnie przemyśl tę decyzję. Pomożemy Ci dokonać odpowiedniego wyboru!

Wózki retro u niejednej osoby wywołały łzę nostalgii w oku. Nie ma w tym niczego dziwnego, ponieważ mogą one wywoływać wspomnienia sprzed lat! Są one bardzo eleganckie i pięknie prezentują się w każdej sytuacji. Jednak czy są równie praktyczne? Czy na pewno warto zainwestować w wózki Warszawa w stylu retro?

Piękne, chromowane koła

Wózki retro są zazwyczaj wyposażone w piękne, chromowane koła, które robią ogromne wrażenie. Jest to ich ogromna zaleta, ponieważ takie koła sprawiają, że wózek wygodnie się prowadzi. Ponadto dziecku wygodnie jest w takim wózku, ponieważ amortyzacja nawet na nierównej drodze również jest bardzo dobra. Duże koła jednak wiążą się ze sporą wagą. Do tego dochodzi także sporej wielkości gondola, która z pewnością jest wygodna dla Twojej pociechy, jednak wnoszenie po schodach tak ciężkiego wózka będzie nie lada wyzwaniem. Podobnie jest z samym stelażem, który jest niezwykle solidny. To oznacza, że tego typu wózki spacerowe Warszawa na pewno nie są skierowane do osób, które mieszkają w blokach i małych mieszkaniach. Problemem może być również samo przewożenie tego typu wózka, ponieważ będzie on najzwyczajniej w świecie zajmował sporo miejsca w bagażniku.

Nowoczesny wózek, czy ten retro?

Jeżeli nie przeszkadza Ci wielkość wózka, ani jego waga – możesz swobodnie postawić na to rozwiązanie. Z pewnością są to trwałe modele, które na pewno będą Ci służyć dobrze przez długi czas. Pamiętaj jednak o tym, że nowoczesne wózki wielofunkcyjne będą znacznie bardziej praktyczne i funkcjonalne. Niektóre z nich łączą w sobie również fotelik samochodowy, nie tylko samą gondolę i spacerówkę. W sklepie internetowym wozki-foteliki.pl znajdziesz kilka ciekawych propozycji, które są także niezwykle ładne. Możesz wybrać dowolny model. Część z nich charakteryzuje się większą elegancją, inne wyglądają znacznie bardziej sportowo. Zastanów się nad tym, jaki styl Tobie odpowiada najbardziej i na tej podstawie podejmij słuszną decyzję. Nie pomiń także kwestii funkcjonalności, ponieważ to sprawi, że Twoje codzienne życie będzie znacznie prostsze. Przy wyborze zwróć również uwagę na same koła, które mają ogromne znaczenie dla praktycznego zastosowania całości!