Łatwe w użyciu zaślepki do mebli

Aby nasze meble były bardziej estetyczne i wyglądały na wykończone w sposób profesjonalny, stosuje się zaślepki meblowe.

Samoprzylepne plastikowe zaślepki meblowe do otworów na śruby są bardzo łatwe w użyciu, wystarczy je odkleić od papieru podkładowego i nakleić w wybranym miejscu. Zaślepki są idealnym rozwiązaniem do zakrywania otworów po gwoździach czy śrubach, na łączeniach we wszystkich typach mebli. Znajdziemy je w wielu odcieniach i rozmiarach, aby dobrać je odpowiednio do potrzeb.

Łatwe w użyciu zaślepki do mebli

Zaślepki meblowe kupimy w wielu wersjach kolorystycznych

Odpowiednio dobrane zaślepki idealnie komponują się z kolorystyką mebli, posiadają tylko 0,5 mm grubości, co zapewnia maksymalne ukrycie, zaślepki nie będą odstawały od powierzchni mebli i praktycznie nie są widoczne. Możemy znaleźć zaślepki meblowe w jednolitych kolorach lub z nadrukowanymi słojami drewna, aby łatwo je było dopasować do każdych mebli. Samoprzylepne zaślepki posiadają na spodniej stronie wysokiej jakości klej, co zapewnia właściwą siłę wiązania do powierzchni, ułatwia również aplikację.

Zaślepki meblowe dostępne są w kilku rozmiarach, przykładowo o średnicy 14 lub 18 mm, co pozwala dobrać takie osłony do śrub i łączeń mebli zgodnie z naszymi potrzebami. Bogata kolorystyka pozwala dopasować zaślepki do mebli, mogą to być kolory biały, czarny, orzech, dąb, sosna, świerk, wiśnia, venge, klon i wiele innych. Jest to rozwiązanie idealne do szybkiego montażu, ponieważ zaślepki można przykleić do mebli we właściwych miejscach w ciągu kilku chwil.

Zaślepki służą do schludnego wykończenia mebli, zakrywa się łby śrub czy gwoździ okrągłymi samoprzylepnymi nakładkami z plastiku, które są dostępne w licznych wersjach kolorystycznych dopasowanych do stylistyki mebli. Mocowania na śruby i gwoździe mogą negatywnie wpłynąć na wygląd mebli, gdy są odsłonięte, więc stosując zaślepki meblowe możesz ukryć wszelkie łączenia, a także ukryć nieużywane otwory, które są wstępnie wywiercone w wielu meblach do samodzielnego montażu. Wystarczy odkleić je od arkusza i przykleić wszędzie tam, gdzie ich potrzebujesz.