Dlaczego korzystamy z pożyczek pod zastaw?

Pożyczki pod zastaw są jednym z tych produktów finansowych, na jaki warto jest zwrócić uwagę z wielu względów. Po pierwsze są to pożyczki, jakie są zabezpieczane wskazanym przez wnioskodawcę zastawem. Co więcej są to pożyczki, jakie można uzyskać przelewem na konto w przeciągu trzech dni lub nawet dwóch. Po drugie są to pożyczki udzielane bez zbędnych formalności i sprawdzania klientów w BIK. Po trzecie są to pożyczki, które są udzielane również osobom prowadzącym firmy.

Pożyczki pod zastaw to jedne z szybszych i bezpieczniejszych pożyczek oferowanych na rynku przez instytucje finansowe. Korzysta z nich wiele osób, ze względu na dogodne warunki spłaty, jak również atrakcyjność ofert tego typu. Są udzielane w formie gotówkowej lub przelewane na wskazane przez klienta konto bankowe. Można je wykorzystać podobnie, jak kredyty gotówkowe na dowolny cel. Zabezpieczeniem jest zastaw wyceniony przez rzeczoznawcę, dzięki temu wnioskodawca może uzyskać pożyczkę nawet w wysokości osiemdziesięciu procent wartości zastawu. Zastaw jest nietykalny przez instytucję finansową do czasu, kiedy zostanie spłacone całe zobowiązanie i klient regularnie spłaca zobowiązanie w ustalonych na początku ratach. Ponieważ jest to rodzaj pożyczki bez zbędnych formalności może z niego skorzystać nawet osoba, która trafiła, z jakiś powodów na czarną listę w BIK.

Pożyczki pod zastaw dla osób zatrudnionych na umowę cywilnoprawną

Pożyczki pod zastaw mogą być bez problemu udzielane osobom, które nie pracują w tradycyjny sposób na umowę o pracę, tylko na jedną z umów cywilnoprawnych tj. umowa o dzieło czy umowa zlecenie. Dla takich osób jest to udogodnienie, ze względu na to, że żaden bank nie udzieli kredytu osobom, które nie mają stałego zatrudnienia i konkretnej stabilizacji finansowej. Pożyczka pod zastaw jest więc szansą na zrealizowanie swoich celów.

Zalety udzielanych pożyczek pod zastaw

Pożyczki pod zastaw są bezpieczne i zaliczane do pożyczek szybkich, ponieważ są udzielane w przeciągu dwóch lub trzech dni od złożenia wniosku w instytucji finansowej. Co więcej są to pożyczki dedykowane zarówno osobom prywatnym, jak również przedsiębiorcom, którzy potrzebują zastrzyku gotówki, aby móc się dalej rozwijać. Na stronie www https://pozyczpodzastaw.pl/  można odnaleźć na ten temat wyczerpujące informacje.