Bujaki dziecięce z wygodnym warkoczem

Jeżeli poszukujemy interesującego rozwiązania do pokoju dziecięcego możemy obecnie zakupić bardzo ciekawy fotel bujany, jest wykonany z drewna, natomiast w środku posiada wygodną wyściółkę z materiałowego warkocza.

Z pewnością jest to bardzo wygodne rozwiązanie, możemy dobrać różne kolory. Oczywiście materiał jest wysokiej jakości, zawiera 95% bawełny oraz 5% elastanu. Są to produkty ekologiczne, które z pewnością świetnie sprawdzą się w pokoju dziecięcym.

Bujaki dziecięce z wygodnym warkoczem

Ekologiczne kołyski dla dzieci

W tym przypadku jako wypełnienie wykorzystano kule silikonowe, dzięki czemu fotel jest niezwykle wygodny, pozwala na usypianie dziecka, może służyć jako kołyska czy też bujak. Oczywiście są to produkty ręcznie robione, z zachowaniem najwyższej jakości. Na uwagę zasługuje drewniane wykończenie, z pewnością może sprawdzić się w przypadku dzieci w różnym wieku. Sama kołyska posiada rozmiary 140 x 60 cm zatem będzie bardzo dobrym rozwiązaniem dla mniejszych dzieci. Możemy oczywiście znaleźć warkocze w różnych kolorach, może być to granat, turkus, błękit, zieleń, limonka, kolor czarny czy stalowy. Oczywiście znajdziemy także kolory czerwone, bordowe, musztardowe lub cappuccino. Dzięki temu możemy dostosować je do wyposażenia wnętrza, innych mebli, dywanu czy też zasłon.

W pokoju dziecięcym z pewnością warto wykorzystywać meble ekologiczne, wykonane z naturalnych materiałów. Jak wiadomo niektóre materiały mogą dzieci uczulać, prowadzić do powstawania alergii. Dlatego też naturalne materiały będą w tym przypadku świetnym rozwiązaniem. Warto zwrócić uwagę iż fotele bujane nie są klejone, są skręcane, w tym przypadku nie będziemy mieli do czynienia z klejem, który mógłby także posiadać nieprzyjemny zapach.

Tego rodzaju kołyski możemy zakupić w internecie, warto odwiedzić sklep https://mmhandmade.pl, możemy znaleźć tam kołyski w różnych kolorach. Dodatkowo sklep oferuje także ubrania dla dzieci, mogą być to czapki, szaliki a także kominy, które doskonale będą chroniły szyje naszego dziecka.