Prosta i efektywna wycena budynku we Wrocławiu i okolicach

Prawną moc wyceny nieruchomości zapewnia profesjonalista posiadający uprawnienia rzeczoznawcy majątkowego.

Sporządza on zgodnie z wymogami prawnymi tak zwany operat szacunkowy, czyli dokument urzędowy zawierający informację dotyczące wyznaczonej wartości nieruchomości (budynków, działek niezabudowanych itp.), poświadczony przez podpis i pieczątkę wykonawcy. Operat szacunkowy powinien być przygotowany bardzo precyzyjnie, a także z poszanowaniem przejrzystości zapisu. Przydaje się on właścicielowi nieruchomości w wielu sprawach zarówno biznesowych, jak i urzędowych, na przykład w kwestiach podatkowo-skarbowych, przy określeniu ceny sprzedaży lub kupna nieruchomości, przy kredytach z zabezpieczeniem hipotetycznym, a także przy podziale majątku. Jego ważność prawna wynosi dwanaście miesięcy od daty sporządzenia (wynika to z dynamiki zmian panującej na rynku nieruchomości, a także z możliwości pogorszenia lub polepszenia stanu budynku).

Prosta i efektywna wycena budynku we Wrocławiu i okolicach

Wycena budynku we Wrocławiu i okolicach – dlaczego skorzystać z usług kancelarii Esentia?

Jesteśmy bardzo doświadczoną kancelarią, oferującą najwyższej jakości operaty szacunkowe – charakteryzuje je przejrzystość zapisu, staranność wyceny oraz pełna zgodność z prawem. W przygotowaniach do ich sporządzenia przeprowadzamy dokładną ocenę stanu nieruchomości, udokumentowaną przez fotografie. Na bieżąco śledzimy wszelkie zmiany panujące na rynku nieruchomości. Każdemu klientowi przysługuje prawo do zachowania poufności ustaleń; bezwzględnie to szanujemy i przestrzegamy. Ponadto nasze operaty szacunkowe i analizy trendów na rynku wyróżniają się niezwykle atrakcyjną ceną. Pomożemy także Państwu przy ustaleniu potencjalnych stawek czynszowych. Działamy na terenie Wrocławia i okolic (pełen wykaz miejscowości znajduje się na naszej stronie internetowej).

Prosta i skuteczna wycena działki Wrocław – oferujemy naszą usługę z dumą, wiedząc, że przez lata działalności spełniliśmy oczekiwania wielu klientów. Czekamy cierpliwie na kontakt z Państwa strony.