Marynarka i koszula dla eleganckiego mężczyzny

W szafie mężczyzny znajdziemy z pewnością jakiś garnitur, obecnie coraz częściej na ważne okazje decydujemy się wykonać garnitur na miarę.

Zwyczajowo garnitury szyte są na miarę, najczęściej na specjalne okazje. Najpopularniejszą, uroczystością, na której wypada posiadać odpowiednio dopasowany garnitur jest oczywiście ślub. W takim przypadku garnitury są najczęściej szyte na zamówienie lub odpowiednio wcześniej zakupywane. Dotyczy to oczywiście gości, gdyż Pan młody wybiera najczęściej nieco droższe garnitury, które są szyte specjalnie z okazji ślubu. Cena takiego garnituru to może być dość różna, najtańsze garnitury tego typu kosztować mogą około tysiąca złotych, droższe nawet kilka tysięcy. Warto także mieć wygodną mniej oficjalną marynarkę, którą będziemy mogli założyć do mniej oficjalnego stroju. Marynarkę możemy przykładowo założyć do zwykłych spodni, oczywiście założymy pod nią koszulę a w zimniejsze dni można założyć sweter. Mężczyźni którzy poszukują ciekawych nieszablonowych marynarek mogą sprawdzić ofertę firmy Repablo casual, to oferta dla panów którzy cenią sobie dyskretną elegancję. Oczywiście do marynarki czy też garnitury można założyć krawat, ale obecnie coraz więcej osób wybiera bardzo eleganckie muszki. Dobrym pomysłem może być także chusteczka do kieszonki.

Ale chyba najważniejsze będą odpowiednie buty, w zależności od miejsca pracy odpowiednio dobiera się buty do garnituru.

Niekiedy, jeśli buty pracownika są dla klienta nie widoczne to buty do garnituru mogą być nieco bardziej nie konwencjonalne. Dopuszcza się nawet buty sportowe, jednak jeśli pracownik ma bezpośredni kontakt z klientem lub reprezentuje firmę na zewnątrz to buty do garnituru powinny zostać dobrane zgodnie z obowiązującymi standardami elegancji. Zwyczajowo powinny być to jednokolorowe ciemne buty, pasujące do garnituru. Ich jakość powinna być odpowiednio dostosowana do klasy garnituru. Jeżeli nie wiemy jak wybrać odpowiednio się ubrać warto poszukać informacji na stronie: https://www.modowostylowo.pl/moda/letnia-moda-meska-koszula-ma-znaczenie.html. Można poznać wiele ciekawych pomysłów jak dobrać elegancką koszulę do marynarki.