Dlaczego warto wybrać białe płytki gresowe

Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom technicznym i metodzie produkcji, białe płytki gresowe oferują wyjątkowe korzyści w zakresie trwałości, estetyki, aplikacji i użytkowania, łatwości czyszczenia i konserwacji, co czyni je najlepszym rozwiązaniem dla każdego rodzaju ścian wewnętrznych w budynkach mieszkalnych, komercyjnych i publicznych.

Dlaczego warto wybrać białe płytki gresowe

Gres biały polerowany na ściany i podłogi

Ceramiczne płytki ścienne są łatwiejsze w obróbce niż płytki gresowe czy kamień naturalny, co pozwala na znaczną wszechstronność zastosowań i możliwość dostosowania dowolnego rodzaju ściany wewnętrznej.

Cięcia, otwory i skosy są łatwe do wykonania, dzięki czemu ceramiczne płytki ścienne z białym korpusem są łatwe do zainstalowania w dowolnym miejscu. Płytki ceramiczne i gresowe są łatwe do czyszczenia, w większości przypadków wystarczy szmatka zwilżona ciepłą wodą i zwykłym detergentem. Ponadto płytki na długie lata zachowują swój pierwotny wygląd bez konieczności specjalnej konserwacji.

Powierzchnie płytek z gresu nie są porowate, więc nie wchłaniają wody. Dzięki temu są optymalne i bezpieczne do stosowania w kuchni, łazience, pod prysznicem czy na ścianach wewnętrznych narażonych na stałą wilgoć. Białe płytki to dobry wybór do mniejszych pomieszczeń, jak łazienka bez okien, ponieważ optycznie powiększają i rozjaśniają wnętrza. Białe płytki ścienne mogą być zarówno gładkie, jak i o fakturowanej powierzchni, co pozwoli nam w pomieszczeniu uzyskać efekt, na jakim najbardziej nam zależy.

Na stronie https://kaflando.pl/gres-bialy-poler/ znajdziemy białe płytki gresowe polerowane. Znajdziemy również w sprzedaży bardzo ciekawe płytki 3D oraz płytki w różnych kształtach, jak kwadrat, prostokąt, heksagon czy oktagon w różnych wielkościach. Wysokiej jakości płytki nie plamią, ponieważ są chronione wysokiej jakości glazurą, dzięki temu są nieprzepuszczalne dla wody i innych płynów, jak szampon czy mydło. Wysoka jakość surowców i wypalanie w temperaturze ponad 1200 stopni Celsjusza sprawiają, że płytki gresowe to estetyczny wybór nie tylko na ściany, ale również na podłogi oraz na zewnątrz. Bogata oferta płytek dostępna pod adresem https://kaflando.pl.