Zabiegi odmładzające i upiększające

Słońce może spowodować wiele uszkodzeń skóry.

Nawet w pochmurną pogodę przenikają szkodliwe promienie UV, co może powodować przedwczesne starzenie się skóry oraz przebarwienia. Specjalne peelingi zaprojektowane w celu przeciwdziałania uszkodzeniom słonecznym mogą pomóc w leczeniu i naprawie tych uszkodzeń, pozostawiając skórę bardziej miękką i młodziej wyglądającą.

Zabiegi odmładzające i upiększające

Nieinwazyjne procedury pomagające na problemy z cerą

Peelingi chemiczne z kwasami mają również na celu poprawę kolorytu i tekstury skóry. Jeśli masz widoczne pory lub inne problemy z cerą, te peelingi mogą pomóc napiąć i pozostawić skórę miękką i gładką. Mogą nawet działać na rzecz poprawy nierównych odcieni skóry i przebarwień. Czasami nasza skóra wygląda po prostu matowo. Często wiąże się to z nagromadzeniem zanieczyszczeń, zwłaszcza z martwych komórek skóry, które mogą zostać uwięzione w porach. Peelingi złuszczają skórę, pozostawiając ją promienną i piękną.

Peelingi i inne zabiegi na twarz rozwiązują także problemy związane z trądzikiem i nadmierną produkcją sebum. Peelingi złuszczają skórę, oczyszczają pory i dostarczają skórze niezbędnych składników odżywczych, które pozostawiają skórę nawilżoną bez nadmiaru sebum. Nawet jeśli nie masz konkretnego problemu ze skórą, regularne zabiegi na twarz są nadal ważne, aby zachować zdrową i młodą cerę na dłużej, pomagają poczuć się świeżo, czysto i pięknie każdego dnia.

Możesz zapisać się na wizytę do bio-clinic.pl i cieszyć się z pielęgnacji twarzy w przyjaznej atmosferze. Zabiegi na twarz oferowane w gabinetach kosmetycznych są niezwykle wszechstronne. Podczas konsultacji profesjonalny estetyk stworzy schemat zabiegów pielęgnacyjnych na twarz, który będzie odpowiadał indywidualnym potrzebom twojej skóry. Obecnie gabinety medycyny estetycznej i kosmetologii mogą oferować wiele nieinwazyjnych i bezpiecznych zabiegów, które mogą rozwiązać wiele problemów z cerą, takich jak przebarwienia, trądzik, blizny, suchość, zmarszczki, nierówny koloryt, brak elastyczności skóry oraz inne objawy starzenia się czy błędów w codziennej pielęgnacji.