Nasza strona www

Stworzenie własnej strony internetowej nie musi być bardzo trudnym do wykonania zadaniem. Wszystko będzie zależne od tego, co chcemy mieć i jak ma to wyglądać.

Im więcej mamy wymagań tym trudniejsze nas czeka zadanie. Tym bardziej jest to trudne, jeśli nigdy wcześniej tego nie robiliśmy. Wszystko zaczynamy do wybrania nazwy domeny, która będzie adresem naszej nowopowstałej strony internetowej. Adres musi być skojarzony z treścią, jaka znajdzie się na stronie. Bez problemów można wybrać domenę, która jest nam potrzebna chyba, że mamy coś bardzo popularnego i domeny są zajęte. Kolejny krok to hosting, który jest bardzo potrzebne do tworzenia stron www. To serwer gdzie taka domena wraz z treścią się znajdzie. Serwer ma dawać taką przestrzeń dyskową i taki transferu danych, na jakim nam zależy i zanim podpiszemy umowę to trzeba będzie to wszystko dokładnie sprawdzić.

Co dalej trzeba zrobić?

Najłatwiej będzie wejść na wordpress i tam tworzyć stronę taka, jaka nam się marzy. To rozwiązanie, z którego korzysta wiele osób i my również możemy, dlatego nie pozostaje nam nic innego jak zarejestrować się na wordpress i zalogować. Kolejny krok do wybranie panelu bocznego i tam jest stron i dodaj stronę. Musimy raz kliknąć na „Użyj generatora DIVI”, oraz musimy kliknąć na „Użyj Kreatora graficznego”. Teraz możemy albo sami stworzyć od podstaw stronę internetową albo można wybrać jeden z całkowicie darmowych szablonów DIVI. Zastanówmy się nad teraz nad tym, co chcemy wybrać. Jeśli to początek naszej przygody to lepszy będzie gotowy darmowy szablon. Gdzie można znaleźć informacje o tworzeniu stron internetowych? Można odwiedzić stronę https://stworzycstrone.pl/ i przekonamy się jak to wszystko wygląda. Na pewno z pomocą tej strony stworzenie strony internetowej będzie bardzo łatwe i bez względu na swoje doświadczenie nam się to uda zrobić. Od dzisiaj możemy zacząć przygodę z tworzeniem stron internetowych i trzeba będzie okazję wykorzystać. Przekonamy się, że własna strona www to super sprawa.