Wszystko co powinniście wiedzieć o lakierach hybrydowych.

Coraz częściej wśród kobiet mówi się o lakierach hybrydowych, które w ostatnim czasie coraz szybciej zdobywają rynek, w szczególności wśród kobiet, które bardzo mocno dbają o swoje paznokcie.

Jest to rozwiązanie naprawdę skuteczne ze względu na swoją trwałość. Tego rodzaju zabieg manicure powtarzać trzeba co dwa trzy tygodnie, a nie jak w przypadku standardowych zabiegów nawet częściej niż raz na tydzień. Główną zaletą lakieru hybrydowego jest oczywiście jego wytrzymałość. W odróżnieniu od standardowego lakiery, lakier hybrydowy należy dodatkowo utwardzić specjalną lampą UV, która nada odpowiedniej wytrzymałości takiemu lakierowi. Jest to rozwiązanie oczywiście droższe od standardowego, ale przede wszystkim zapewnia większą wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne nałożonej na paznokcie powłoki.
Lakier hybrydowy nie pozostawia żadnych smug ani zacieków, również warto wspomnieć o czasie schnięcia takiego lakieru. Poprzez wykorzystanie specjalnej lampy utwardzającej lakier jest to proces o wiele szybszy niż w przypadku konwencjonalnego lakieru do paznokci. Lakiery hybrydowe mają naprawdę wiele zalet, to przede wszystkim bardzo trwały, a także bardzo długo utrzymujący się efekt nałożonego lakieru. Warto wspomnieć, że lakier może być zarówno błyszczący jak i matowy. Wszystko co powinniście wiedzieć o lakierach hybrydowych.

Jeśli zajmie się nami prawdziwy specjalista od manicure to możemy być pewni, że nasze paznokcie po zabiegu będą praktycznie idealnie równe i gładkie.

Wcześniej wspomniany już czas schnięcia wynika przede wszystkim z konieczności zastosowania specjalnej lampy utwardzającej. Dodatkowym plusem będzie także o wiele dłuższy czas przydatności lakieru hybrydowego, który nie będzie tak szybko zasychał w opakowaniu jak w przypadku standardowych lakierów do paznokci. Jeśli szukasz sprawdzonego sklepu z lakierami hybrydowymi wejdź na https://follynail.com/lakiery-hybrydowe-c-148.html, a na pewno w tej ofercie znajdziesz coś dla siebie pod względem kolorystycznym.